Bezpečnostní zábrany pro ochranu regálových sloupků

Chránič stojek regálů RackGuard je k dispozici v celé škále rozměrů. Je dodávám s unikátními kloubovými rameny, díky kterým jej bezpečně upevníte na jakýkoli typ regálového systému.

Chránič stojek regálů RackGuard

  • Výška chráničů stojek: 400, 600 mm
  • Materiál: Memaplex
  • Maximální odolnost nárazu do 1 000 joulů


Bezpečnostní zábrany pro ochranu regálů
 RackGuard ochrání Váš sklad tím, že pohlcuje nárazy při nehodách a brání oslabení regálových stojin. Bezpečnostní zábrany pro ochranu regálů slouží jako prevence před možným vznikem mnohdy velmi nákladných škod a rovněž k zajištění bezpečnosti vašich pracovníků.

Bezpečnostní zábrany A-SAFE vám nabízí jednoduchý a vysoce efektivní způsob ochrany vašeho regálového systému tak, aby nedošlo k omezení chodu firmy.

Bezpečnostní zábrana pro ochranu regálů RackGuard byla testována na maximální odolnost nárazu až 1 000 joulů. Sloupky RackGuard jsou dostupné ve třech velikostech 400 mm, 600 mm a 1 000 mm.

Bezpečnostní zábrany pro ochranu regálů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polymerního materiálu, jehož tvarová paměť umožňuje povrchu zábrany vrátit se po nárazu vysokozdvižného vozíku nebo jiných vozidel do původního tvaru. S produkty A-SAFE radikálně snížíte náklady na opravy, přičemž současně zajišťuje nejvyšší standardy bezpečnosti.

Bezpečnostní zábrany A-SAFE mají mnoho spokojených uživatelů z řad mezinárodních firem jako BMW, Coca Cola, Kimberly Clark, Nestlé, Heineken, Miele, Škoda-Auto, a jiné.

Dodávku bezpečnostních zábran realizujeme včetně instalace. Pro správný výběr typu bezpečnostní zábrany nás neváhejte kontaktovat.

Bezpečnostní zábrany A-SAFE mají certifikaci TUV.

A-SAFE iFlex RackGuard

A-SAFE iFlex RackGuard

A-SAFE New iFlex Barriers

Otestujte bezpečnostní zábrany na 30 dní zdarma!

Nabízíme bezplatný test našich bezpečnostních zábran. Zašlete poptávku na e-mail prodej@asafe.cz, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 602 665 004.

Pro osobní konzultaci nás kontaktujte telefonicky

V případě potřeby konzultace nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 602 665 004 pro Českou republiku, nebo +421 948 049 158 pro Slovensko.

Contact Us