Zábrany A-SAFE jsou z patentované směsi polymerů registrovanou pod značkou Memaplex.

Zábrana se prohne, absorbuje energii nárazu a pouze minimum energie přenese na šrouby.

Video ke shlédnutí zde:

Jsou to mezinárodní výrobní firmy s velikým důrazem na bezpečnost práce, hledající způsoby snižování nákladů. Naši zákazníci také požadují, aby jejich výroba a sklady dobře vypadaly. Naši zákazníci mají již zkušenosti s kovovými zábranami a dokážou si velice snadno spočítat ekonomickou návratnost investice do zábran A-SAFE.

  • Na opravách podlah. Zábrana A-SAFE pohlcuje energii nárazu a pouze minimum energie přenese na šrouby. Se zábranami A-SAFE nebudete opravovat podlahy.
  • Na nátěrech. Zábrany A-SAFE jsou barveny ve hmotě, takže i když budou mít oděrek, nikdy nebudou vypadat odřeně a rezavě tak, jako ocelové zábrany.
  • Na opravách a výměnách. Zábrana se prohne a vrátí do původního tvaru. Nebudete opravovat a měnit tak často, jako ocelové zábrany.
  • Zábrany A-SAFE jsou v podstatě bezúdržbové.
Modularita. V případě, že do budoucna budete muset měnit dispozici skladu nebo výroby, zábrany se pouze odšroubují z podlahy. Velice snadno se zábrana zkrátí, prodlouží, nebo změní tvar.
Rychlá montáž. Rychlá montáž bez svařování nenarušuje provoz.

Ano, našim potenciálním zákazníkům nabízíme možnost vyzkoušení zábrany A-SAFE na 30 dní v provozu. Zdarma dopravíme a nainstalujeme.

Zábranu na své náklady demontujeme a odvezeme.

Musíme si odpovědět na základní otázku – co chráníme a jaká je požadovaná nárazová výška. Jiný typ zábrany je určen pro ochranu osob, jiný pro ochranu výrobních linek, vrat, ochranu zdí.
 
Pro správný výběr provedení je nutné specifikovat typ manipulační techniky, její hmotnost a rychlost.
Prosím konzultujte s námi správný výběr typu zábrany.