Bezpečnostní zábrany A-SAFE

Jedinečný systém bezpečnostních zábran na bázi polymerů s vysokou pružností a odolností. Po nárazu se povrch zábrany vrátí do původního tvaru. Nárazem nedojde k poškození dopravní techniky a ani samotné zábrany.
V porovnání s kovovými zábranami jsou náklady na údržbu minimální. Zábrany ASAFE jsou primárně určeny pro sklady, průmyslovou výrobu, parkoviště a letiště. Bezpečnostní zábrany ASAFE využijete při ochraně zdraví osob, zděných a ocelových konstrukcí, regálů, výrobních linek a ochraně samotné dopravní techniky.

Otestujte naše bezpečnostní zábrany na 30 dní zdarma!

Jsme prvním specializovaným výrobcem pevně kotvených polymerních bezpečnostních zábran na světě. Naše společnost vznikla v roce 1984 v anglickém Halifaxu. Naše speciálně konstruované výrobky nabízejí prvotřídní ochranu, unikátní výhody a obrovské dlouhodobé úspory nákladů. Jsme lídry v oblasti výzkumu a vývoje v sektoru zábran a náš sortiment výrobků je vždy nejlepší na trhu. A protože vyvíjíme, vyrábíme, produkujeme, testujeme a distribuujeme naše výrobky sami, díky vysoké úrovni kvality jsme číslem jedna v oblasti zábran pro pracoviště. Na naše poradenské služby se můžete vždy spolehnout. Instalaci vašich zábran A-SAFE provádíme zručně a odborně.

Výrobky A-SAFE lze najít v leteckém, potravinářském, automobilovém a farmaceutickém průmyslu či v sektoru distribuce a skladování. Jsme hrdí, že mezi naše klienty patří zvučná jména velkých firem. Mezi našimi stálými zákazníky najdete Nestlé, VW Group, Coca-Cola, Heathrow Airport, Kimberly-Clark, Morrisons, DHL, Jaguar Land Rover, Smurfit Kappa, McCains a BMW.

Chcete otestovat naše bezpečnostní zábrany zdarma?

Stačí, když nám zašlete poptávku a my Vás budeme kontaktovat.

  • Ing. Gabriel Cahajla
  • +420 602 665 004 (pro CZ)
  • +421 948 049 158 (pro SK)
  • prodej@asafe.cz